LucjuszWielki napisał(a):

|
To jest tak niewiarygodne, że nie może być prawdą.
|
Raczej:
To jest tak niewiarygodne, że MUSI być prawdą.
Podchodzę z dużą wstrzemięźliwością do wszystkich wydarzeń, jakie teraz przechodzą przez R22 (nawet nie komentuje na forum). Ale w obliczu wszystkich wiadomości mam naprawdę duże obawy czy nowy zespół właścicielski da radę to pociągnąć. I jak ktoś już napisał - srebra rodowe TS-u (grunty) nadal są pod władaniem Marzenki-kłamczuszki ;/