Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11101
Stary 10.12.2018, 11:08
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
To jest tak niewiarygodne, że nie może być prawdą.
Raczej: To jest tak niewiarygodne, że MUSI być prawdą.

Podchodzę z dużą wstrzemięźliwością do wszystkich wydarzeń, jakie teraz przechodzą przez R22 (nawet nie komentuje na forum). Ale w obliczu wszystkich wiadomości mam naprawdę duże obawy czy nowy zespół właścicielski da radę to pociągnąć. I jak ktoś już napisał - srebra rodowe TS-u (grunty) nadal są pod władaniem Marzenki-kłamczuszki ;/
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując