Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
No_look_Pass
Member
Od: 10.2009
Offline
#
11100
10.12.2018, 11:05
LucjuszWielki
napisał(a):
To jest tak niewiarygodne, że nie może być prawdą.
Po TSie z Marzenką na czele trzeba się spodziewać wszystkiego.
No_look_Pass
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do No_look_Pass
Znajdź inne posty napisane przez No_look_Pass