Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11099
Stary 10.12.2018, 11:04
Oni nigdy tego tak naprawdę nie chcieli sprzedać. Takie są moje odczucia. Teraz praktycznie grozi nam upadek, a oni patrzą na swoje tyłki. Tak to jest. Ci co niby najbardziej nazywają się Wiślakami, najbardziej z tej Wisły korzystają i doją. Tyle.
Odpowiedz cytując