Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
No_look_Pass
Member
Od: 10.2009
Offline
#
11095
10.12.2018, 10:31
Nawet nie wiem jak skomentować taką bezczelność. Jeśli to prawda oczywiście.
No_look_Pass
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do No_look_Pass
Znajdź inne posty napisane przez No_look_Pass