Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11093
Stary 10.12.2018, 10:26
Cytat:
Dotarły do nas informacje, zgodnie z którymi TS Wisła - właściciel Wisły SA nie chce oddać zadłużonej na co najmniej 30 mln zł spółki za symboliczną złotówkę. Oczekuje za to miliona złotych.
Tak wiem, że to interia ... ale po informacjach, że Sarapata chce sprzedać tylko 49% jestem w staniu uwierzyć w to żądanie miliona...

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...la,nId,2722693
Odpowiedz cytując