|
Swoją droga zauważyłem że z tt naszej rzecznik zniknął post sprzed 2 dni na temat artykułu w Interii Bialonskiego odnoszący się do zarzutów w postaci .. argumentów napisanych w Wordzie .
Myślę że rzecznik mogła je wrzucić bez konsultacji . Zastanawia mnie czemu je usunęła ?
Co mi najbardziej przychodzi do głowy to przyznanie się do podwyżek pensji zarządu w 2017 roku po "nadwyzkach w budżecie za 2017 rok (sic!) I aż żałuję że wpis usunięto bo to był najlepszy dowód na to że Zarząd był albo bardzo pazerny na pieniądze , albo doszczętnie głupi . Ewentualnie obie opcje równocześnie .
|