Raz na jakiś czas wbijam ich w google i przez pięć minut przeglądam internet, sprawdzam, co u naszych niedoszłych dobrodziejów słychać.
Otóż okazuje się, że p. Loser jest miłośnikiem idealizmu filozoficznego i Kanta!
https://www.hessen-depesche.de/wirts...ilosophie.html
Może p. red. Miga zrobiłby z nim wywiad? Mam tytuł: imperatyw kategoryczny a Wisła Kraków, czyli niebo gwiaździste nade mną, a prawo sportowe we mnie.