Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
goodbay
Member
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow
Offline
#
11061
09.12.2018, 18:28
nabycie czegos takiego jak klub , to nie kupno bulki w piekarni, jesli bedzie nie dobra to ptaki o.......a
to chodzi o duze pieniadze, wiec dogadujac sie musza wiedziec na czym stoja i raczej juz nic ich nie zszokuje
goodbay
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do goodbay
Znajdź inne posty napisane przez goodbay