wiesniak842 napisał(a):

|
Ogólnie jeśli ktoś sądzi, że Sarapata winna całemu złu i sytuacja klubu to wynik przeszarzowania z trenerami, kopaczami, skokiem na puchary, jest w błędzie. Zeby bylo smieszniej, teraz bedzie pojazd tylko po Sarapacie bo musi byc jakis koziol ofiarny. Dziwi mnie tylko, ze duza czesc osób lyka wszystko jak pelikany.
|
Ale "trybuna C" to niby na kogo ma zwalić winę?
Na miejscu nowych właścicieli zrobiłbym audyt, upublicznił z grubsza, a co jakieś dymy to wypuszczał co ciekawsze kawałki.