Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11060
Stary 09.12.2018, 18:28
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie jeśli ktoś sądzi, że Sarapata winna całemu złu i sytuacja klubu to wynik przeszarzowania z trenerami, kopaczami, skokiem na puchary, jest w błędzie. Zeby bylo smieszniej, teraz bedzie pojazd tylko po Sarapacie bo musi byc jakis koziol ofiarny. Dziwi mnie tylko, ze duza czesc osób lyka wszystko jak pelikany.
Ale "trybuna C" to niby na kogo ma zwalić winę?
Na miejscu nowych właścicieli zrobiłbym audyt, upublicznił z grubsza, a co jakieś dymy to wypuszczał co ciekawsze kawałki.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując