Wyświetl pojedynczy post
goodbay
Member
 
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11056
Stary 09.12.2018, 18:10
no tak faktycznie , ale jadac takim tokiem rozumowania to my daleko nie zajedziemy zwlaszcza ze jestesmy praktycznie na dnie , i to maja byc wg Ciebie atuty?łatwo mozna sobie zyc za pozyczone pieniadze , ale problem pozostaje w tym z czego je oddac , zwłaszcza gdy nic nie robi sie w tym kierunku zeby z tego wyjsc , to jakie sa to plusya pamietac nalezy ze mialo sie nato ponad 2 lata , a tu sytuacja z dnia na dzien jeszcze bardziej sie zagmatwala,to wiosek z tego taki za ta praca niezbyt przynosiła dochody , wiec kto sie tu własciwie cofa?
Odpowiedz cytując