wiesniak842 napisał(a):

W tym, ze wszystkie jej decyzje nie były decyzjami autonomicznymi, a oberwie sie tylko jej Ja nie piszę, ze nie ma jej winy w obecnej sytuacji. Piszę, że nie tylko jej.
|
A kto miał na nie wpływ? ona jest Prezesem TS i SA. Nawet inni członkowie zarządu TS nie wiedzieli że MS i DD dali sobie takie podwyżki