rafalp_r22 napisał(a):

|
To w czym niby jest problem? z czego wygenerowano DODATKOWE 10-15mln zadłużenia w 2 lata?
|
W tym, ze wszystkie jej decyzje nie były decyzjami autonomicznymi, a oberwie sie tylko jej

Ja nie piszę, ze nie ma jej winy w obecnej sytuacji. Piszę, że nie tylko jej.