wiesniak842 napisał(a):

|
Ogólnie jeśli ktoś sądzi, że Sarapata winna całemu złu i sytuacja klubu to wynik przeszarzowania z trenerami, kopaczami, skokiem na puchary, jest w błędzie. Zeby bylo smieszniej, teraz bedzie pojazd tylko po Sarapacie bo musi byc jakis koziol ofiarny. Dziwi mnie tylko, ze duza czesc osób lyka wszystko jak pelikany.
|
To podaj co sprawiło że jesteśmy w tak tragicznej sytuacji jeśli nie przeszarzowanie z trenerami, " kopaczami" skokiem na puchary? Bo przecież wygląda że wiesz coś więcej.