Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11050
Stary 09.12.2018, 18:00
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie jeśli ktoś sądzi, że Sarapata winna całemu złu i sytuacja klubu to wynik przeszarzowania z trenerami, kopaczami, skokiem na puchary, jest w błędzie. Zeby bylo smieszniej, teraz bedzie pojazd tylko po Sarapacie bo musi byc jakis koziol ofiarny. Dziwi mnie tylko, ze duza czesc osób lyka wszystko jak pelikany.
To podaj co sprawiło że jesteśmy w tak tragicznej sytuacji jeśli nie przeszarzowanie z trenerami, " kopaczami" skokiem na puchary? Bo przecież wygląda że wiesz coś więcej.
Odpowiedz cytując