Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
adfurle
Senior Member
Od: 09.2018
Offline
#
11049
09.12.2018, 17:58
Niech sobie dalej wieśmaki i wilczki dalej bronią Sarapaty. Jaka ona biedna. Ona tylko przeszarżowała z trenerami i miała parcie na puchary. Po prostu ambicja ją zżarła
adfurle
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adfurle
Znajdź inne posty napisane przez adfurle