wiesniak842 napisał(a):

|
Ogólnie jeśli ktoś sądzi, że Sarapata winna całemu złu i sytuacja klubu to wynik przeszarzowania z trenerami, kopaczami, skokiem na puchary, jest w błędzie. Zeby bylo smieszniej, teraz bedzie pojazd tylko po Sarapacie bo musi byc jakis koziol ofiarny. Dziwi mnie tylko, ze duza czesc osób lyka wszystko jak pelikany.
|
To w czym niby jest problem? z czego wygenerowano DODATKOWE 10-15mln zadłużenia w 2 lata?