Wyświetl pojedynczy post
rafalp_r22
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11048
Stary 09.12.2018, 17:50
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie jeśli ktoś sądzi, że Sarapata winna całemu złu i sytuacja klubu to wynik przeszarzowania z trenerami, kopaczami, skokiem na puchary, jest w błędzie. Zeby bylo smieszniej, teraz bedzie pojazd tylko po Sarapacie bo musi byc jakis koziol ofiarny. Dziwi mnie tylko, ze duza czesc osób lyka wszystko jak pelikany.
To w czym niby jest problem? z czego wygenerowano DODATKOWE 10-15mln zadłużenia w 2 lata?
Odpowiedz cytując