Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11046
Stary 09.12.2018, 17:33
Ogólnie jeśli ktoś sądzi, że Sarapata winna całemu złu i sytuacja klubu to wynik przeszarzowania z trenerami, kopaczami, skokiem na puchary, jest w błędzie. Zeby bylo smieszniej, teraz bedzie pojazd tylko po Sarapacie bo musi byc jakis koziol ofiarny. Dziwi mnie tylko, ze duza czesc osób lyka wszystko jak pelikany.
Odpowiedz cytując