Blaszczu16 napisał(a):

Przecież Gołda rozmawiał z miastem w lecie wiec nie pisz bzdur, że nie prowadzili dialogu. Sarapata w tym czasie szukała planu "B" i szukała zastępczego stadionu - miał to być stadion w Gliwicach.
Dopóki nic nie jest udowodnione Sarapacie to wczorajsze skandowanie i posty w tym temacie na temat Pani Prezes są bardzo krzywdzące.
Sarapata zawsze uważałą, że tylko sukces może nas odbić od dna. Postawiła wszystko na jedną kartę i przegrała.
|
Ty chyba chory jesteś, pozyczala pieniądze na lewo i prawo tylko po to by je wyprowadzać z SA . Misiek na Wisłę wziął w leasing 3 BMW a w wywiadzie mówi że się z nim nie widuje. Ciekaw jestem ile wałów zrobiła z kibolami