Wyświetl pojedynczy post
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11045
Stary 09.12.2018, 17:30
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Przecież Gołda rozmawiał z miastem w lecie wiec nie pisz bzdur, że nie prowadzili dialogu. Sarapata w tym czasie szukała planu "B" i szukała zastępczego stadionu - miał to być stadion w Gliwicach.

Dopóki nic nie jest udowodnione Sarapacie to wczorajsze skandowanie i posty w tym temacie na temat Pani Prezes są bardzo krzywdzące.

Sarapata zawsze uważałą, że tylko sukces może nas odbić od dna. Postawiła wszystko na jedną kartę i przegrała.
Ty chyba chory jesteś, pozyczala pieniądze na lewo i prawo tylko po to by je wyprowadzać z SA . Misiek na Wisłę wziął w leasing 3 BMW a w wywiadzie mówi że się z nim nie widuje. Ciekaw jestem ile wałów zrobiła z kibolami
Odpowiedz cytując