Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11033
Stary 09.12.2018, 16:51
goodbay napisał(a):Wyświetl post
nie rozumiem tych ludzi z skwk , .......a takie farmazony , jasne , wg was nalezy obecnemu zarzadowi jeszcze pomink postawic, tyle tylko ze oni wam chcieli postaiwc nagrobek
Którzy ludzie piszacy w tym temacie są według Ciebie są z SKWK?
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując