goodbay napisał(a):

|
nie rozumiem tych ludzi z skwk , .......a takie farmazony , jasne , wg was nalezy obecnemu zarzadowi jeszcze pomink postawic, tyle tylko ze oni wam chcieli postaiwc nagrobek
|
Którzy ludzie piszacy w tym temacie są według Ciebie są z SKWK?