Wyświetl pojedynczy post
goodbay
Member
 
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11032
Stary 09.12.2018, 16:49
nie rozumiem tych ludzi z skwk , .......a takie farmazony , jasne , wg was nalezy obecnemu zarzadowi jeszcze pomink postawic, tyle tylko ze oni wam chcieli postaiwc nagrobek
Odpowiedz cytując