Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
goodbay
Member
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow
Offline
#
11032
09.12.2018, 16:49
nie rozumiem tych ludzi z skwk , .......a takie farmazony , jasne , wg was nalezy obecnemu zarzadowi jeszcze pomink postawic, tyle tylko ze oni wam chcieli postaiwc nagrobek
goodbay
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do goodbay
Znajdź inne posty napisane przez goodbay