Blaszczu16 napisał(a):

Przecież Gołda rozmawiał z miastem w lecie wiec nie pisz bzdur, że nie prowadzili dialogu. Sarapata w tym czasie szukała planu "B" i szukała zastępczego stadionu - miał to być stadion w Gliwicach.
Dopóki nic nie jest udowodnione Sarapacie to wczorajsze skandowanie i posty w tym temacie na temat Pani Prezes są bardzo krzywdzące.
Sarapata zawsze uważałą, że tylko sukces może nas odbić od dna. Postawiła wszystko na jedną kartę i przegrała.
|
Posty są bardzo krzywdzące

A doprowadzenie na skraju przepaści najlepszego klubu w Polsce to zasługuje wg Ciebie na podwyżkę i przedłużenie kontraktu na długie lata. Przecież lepszego szefa Wisła sobie wymarzyć nie mogla.!