raindog napisał(a):

W zasadzie wszyscy, tylko nie zarząd, który powinien się tym zająć. Zresztą nikt z nimi nie chciał rozmawiać, bo prezentowali postawę uniemożliwiającą jakikolwiek dialog.
Jeśli miałbym wymienić, to prędzej kibice, PZPN, Ekstraklasa i ... pfffu Majchrowski.
|
Przecież Gołda rozmawiał z miastem w lecie wiec nie pisz bzdur, że nie prowadzili dialogu. Sarapata w tym czasie szukała planu "B" i szukała zastępczego stadionu - miał to być stadion w Gliwicach.
Dopóki nic nie jest udowodnione Sarapacie to wczorajsze skandowanie i posty w tym temacie na temat Pani Prezes są bardzo krzywdzące.
Sarapata zawsze uważałą, że tylko sukces może nas odbić od dna. Postawiła wszystko na jedną kartę i przegrała.