raindog napisał(a):

W zasadzie wszyscy, tylko nie zarząd, który powinien się tym zająć. Zresztą nikt z nimi nie chciał rozmawiać.
Jeśli miałbym wymienić, to prędzej kibice, PZPN, Ekstraklasa i ... pfffu Majchrowski.
|
Zapomniałeś wymienić Legie bo kupili Carlitosa za 400 tys euro.
