Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 09.12.2018, 12:57
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy raz w tym sezonie mogliśmy przejść z wyniku 2:0 do 2:5 i nikt nie mógłby mieć pretensji. Pierwsza połowa z gry de facto na remis, nam się mocno poszczescilo, w drugiej natomiast totalna dominacja Jagi. Brawo dla Lisa i Kolara.
W pierwszej połowie postracie gola Jagiellonia siadła psychicznie a my mądrze kontrowaliśmy. W drugiej doszliśmy do głosu koło 85 minuty.
Myślę że remis jest sprawiedliwym wynikiem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując