!!IRIVER!! napisał(a):

|
Pierwszy raz w tym sezonie mogliśmy przejść z wyniku 2:0 do 2:5 i nikt nie mógłby mieć pretensji. Pierwsza połowa z gry de facto na remis, nam się mocno poszczescilo, w drugiej natomiast totalna dominacja Jagi. Brawo dla Lisa i Kolara.
|
W pierwszej połowie postracie gola Jagiellonia siadła psychicznie a my mądrze kontrowaliśmy. W drugiej doszliśmy do głosu koło 85 minuty.
Myślę że remis jest sprawiedliwym wynikiem.