Coglin napisał(a):

właśnie to samo miałem pisać, po przeczytaniu posta niejakiego "adfurle".
gość ma spore problemy z głową.
|
Raczej ma świetny ubaw. Za jakiś czas na którymś pasiastym forum pojawi się temat na którym któryś z nich opisze jak to nas wszystkich w chu robił. Jeżeli już teraz z tego nie leją.
Mamy swoich lokalnych idiotów ale ten wysyp za każdym razem kiedy źle się dzieje to nie przypadek.