Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11014
Stary 09.12.2018, 12:40
Coglin napisał(a):Wyświetl post
właśnie to samo miałem pisać, po przeczytaniu posta niejakiego "adfurle".

gość ma spore problemy z głową.
Raczej ma świetny ubaw. Za jakiś czas na którymś pasiastym forum pojawi się temat na którym któryś z nich opisze jak to nas wszystkich w chu robił. Jeżeli już teraz z tego nie leją.

Mamy swoich lokalnych idiotów ale ten wysyp za każdym razem kiedy źle się dzieje to nie przypadek.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując