Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11012
Stary 09.12.2018, 12:13
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Czy generalnie wszyscy są zdania, że się dogadali i przejmą klub ?
Jak się nie dogadają to gasimy za 3 tygodnie światło.

I nie wiem jak obecny zarząd może stawiać jakiekolwiek warunki. Powinien oddać klub i się modlić by nastęcy nie oddali sprawy do prokuratury.

Myślę że u PMS też czara goryczy się wczoraj przelała. Myślę że następnym komunikatem na jej temat będzie jej odejscie.
Odpowiedz cytując