El'kabat napisał(a):

Czy generalnie wszyscy są zdania, że się dogadali i przejmą klub ?
|
Jak się nie dogadają to gasimy za 3 tygodnie światło.
I nie wiem jak obecny zarząd może stawiać jakiekolwiek warunki. Powinien oddać klub i się modlić by nastęcy nie oddali sprawy do prokuratury.
Myślę że u PMS też czara goryczy się wczoraj przelała. Myślę że następnym komunikatem na jej temat będzie jej odejscie.