Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11007
Stary 09.12.2018, 11:25
Sarapata straciła na wiarygodności i w tym momencie nieważne czy chciała dobrze dla klubu czy dla klubu i dla siebie czy może tylko dla siebie. Jest skończona. Nie wyobrażam jej sobie jej dalej w roli sternika Wisły. Niedawno mówiła, że jest coraz lepiej, że żaden trup ją już nie zaskoczy itd itp. Kibice w to wierzyli. Po ostatnich aferach miały być przedstawione realia finansowe panujące w klubie i co? Nie ma. Gdy było w miarę spokojnie znajdowała czas dla dziennikarzy, a teraz od 3 miesięcy ciężko ją na mailowy wywiad namówić. JAk do nas przychodziła to myślałem że to będzie krok w przód, ale zaraz potem jak zobaczyłem że ma sprawować władzę z Dukatem czułem, że to pierdyknie, że coś jest nie tak. Bo jakby chciała jak najlepiej dla Wisły to otoczyła by się fachowcami a nie ludźmi o mentalności dresów.
Odpowiedz cytując