|
Dla niektórych to świetny czas, mogą popuścić wodze fantazji i snuć teorie spiskowe. Zwłaszcza zalew multikont z sierpnia/września tego roku, aktywnych tylko w tym temacie...
Do tego jeszcze kilku informatorów z internetu i mamy totalny chaos informacyjny. Jeżeli ktoś jest na tyle naiwny żeby w to wszystko wierzyć.
Nie bądźcie naiwni, nie dajcie radości trollom z drugiej strony błoń, poczekajcie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|