Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10997
Stary 09.12.2018, 02:21
InQ napisał(a):Wyświetl post
Jaki sens ma ta dyskusja o upadłości i braku złożenia wniosku? Nawet gdyby... to w sytuacji gdy osoby z zewnątrz podejmują się wiarygodnej próby przejęcia spółki w celu jej dofinansowania wówczas prezes spółki jest mocno kryty...
Dokładnie. Jak wdrożą plan restrukturyzacyjny, to nie ma żadnego tematu. Kwestia wpompowania x milionów zł na początek i dogadania się z wierzycielami. Zresztą część wierzycieli ma zabezpieczenie w postaci praw do środków z ESA, część nie ma póki co ochoty na odzyskanie kasy w trybie pilnym, bo wiedzą, że to może się skończyć tak, że żadnej kasy i tak nie zobaczą, wolą poczekać na lepsze czasy/lepszy moment(jak miasto w lipcu) część pewnie w tym piłkarze żyją nadzieją i tak się to kręci póki co. Niech to dogadają, nowi inwestorzy niech wezmą klub i niech zarządzają tym roztropnie, realnie i pragmatycznie a nie życzeniowo na hurra by realizować swoje czy kibiców chore ambocje, niech nie okażą się nieudacznikami jak obecny zarząd i niech szukają dalej inwestora z mega kasą od początku a nie gdy wpadniemy znów w tarapaty. I oby od poniedziałku były już tylko dobre informacje.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując