Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10985
Stary 08.12.2018, 23:18
Dobcio napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie, jeśli było działanie na szkodę spółki to obecny zarząd i tak pójdzie siedzieć. Zgłoszą się bowiem wierzyciele do klubu,, klub nie będzie im w stanie płacić, to pójdą do sądu z wnioskiem o upadłość, otworzy się postępowanie upadłościowe, wejdzie syndyk, pozwie parę osób, sądy wydadzą wyroki i zarząd i inne osoby pójdą siedzieć.
Spadek do IV ligi zarządu nie ratuje, bo wtedy musi ogłosić upadłość a wówczas zgłoszą się wierzyciele..Długi trzeba spłacać, jak są nie spłacane to wierzyciele się irytują i idą do sądów a te robią już porządek z odpowiednimi organami.
Jedyną szansą zarządu jest ugadanie się z inwestorami, że Ci nie zawiadomią organów ścigania o tym co się działo w spółce.

Nie sądze aby potencjalni udziałowcy nie byli w stanie wymusić sprzedania klubu na TS.
Wystarczy zagrozić wyjściem do mediów.
Gorzej z grupami, które zgodnie z opinią medialną stoją za obecnym zarządem a niestety reprezentują świat przestępczy. Jeśli jest to prawda, wówczas może być niebezpiecznie dla potencjalnych nabywców.
Gowno prawda to co piszesz. Jak oglasza upadlosc kasa przepada wierzyciele zostaja z niczym, a zarzad ratuje to, ze nie ponosi odpowiedzialnosci materialnej za dlugi. Czytaj KSH a nie glupoty wymyślaj.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując