wolfy napisał(a):

A ja w ogóle. Ale oby miał rację i faktycznie był ktoś chętny na wykup Wisły. Ktoś kto może realnie zapewnić jej wyjście z długów - bez fajerwerków, chrzanienia o pucharach zapewnić utrzymanie w ekstraklasie.
Bardzo bym chciał, ale jestem sceptyczny.
FraMat - może Ci to się wydawać nie fair ale Iwan jest dla mnie mało wiarygodnym źródłem, bardzo delikatnie ujmując. Gdyby ktoś go przycisnął - TS, policja - w kwesti jego rewelacji to jak myślisz, co by zrobił?
Jam55 - no akurat Sarapata nie ma co robić tylko odpowiadać Iwanowi. Bądźmy poważni... Teraz to albo finalizuje rozmowy, albo szykuje się do gaszenia światła.
|
Przepraszam Cię bardzo ale jeżeli ktoś nazywa mnie.publicznie złodziejem to raczej bym tego tak nie zostawił. Gówno raz rzucone przyczepia się na długo.