Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10979
Stary 08.12.2018, 20:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A ja w ogóle. Ale oby miał rację i faktycznie był ktoś chętny na wykup Wisły. Ktoś kto może realnie zapewnić jej wyjście z długów - bez fajerwerków, chrzanienia o pucharach zapewnić utrzymanie w ekstraklasie.
Bardzo bym chciał, ale jestem sceptyczny.

FraMat - może Ci to się wydawać nie fair ale Iwan jest dla mnie mało wiarygodnym źródłem, bardzo delikatnie ujmując. Gdyby ktoś go przycisnął - TS, policja - w kwesti jego rewelacji to jak myślisz, co by zrobił?

Jam55 - no akurat Sarapata nie ma co robić tylko odpowiadać Iwanowi. Bądźmy poważni... Teraz to albo finalizuje rozmowy, albo szykuje się do gaszenia światła.
Przepraszam Cię bardzo ale jeżeli ktoś nazywa mnie.publicznie złodziejem to raczej bym tego tak nie zostawił. Gówno raz rzucone przyczepia się na długo.
Odpowiedz cytując