Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10978
Stary 08.12.2018, 20:30
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Patrząc ile postów i informacji zamieszcza ten zbymak to co raz mniej poważnie go traktuje.
A ja w ogóle. Ale oby miał rację i faktycznie był ktoś chętny na wykup Wisły. Ktoś kto może realnie zapewnić jej wyjście z długów - bez fajerwerków, chrzanienia o pucharach zapewnić utrzymanie w ekstraklasie.
Bardzo bym chciał, ale jestem sceptyczny.

FraMat - może Ci to się wydawać nie fair ale Iwan jest dla mnie mało wiarygodnym źródłem, bardzo delikatnie ujmując. Gdyby ktoś go przycisnął - TS, policja - w kwesti jego rewelacji to jak myślisz, co by zrobił?

Jam55 - no akurat Sarapata nie ma co robić tylko odpowiadać Iwanowi. Bądźmy poważni... Teraz to albo finalizuje rozmowy, albo szykuje się do gaszenia światła.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.12.2018 o godz. 20:33.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując