Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10963
Stary 08.12.2018, 18:19
Zewsząd dobiegają głosy, że sarapata wyciągała pieniądze z klubu, że były tam grube wały, mówią to poważne osoby, ale przyjdzie taki czaro z wieśniakiem i będą "racjonalnie" .......ić głupoty.

Walą mnie szczerze niesprzyjające okoliczności i tego typu pierdy, fakty są takie, że jesteśmy na skraju przepaści dzięki rządom tej pani i nie ma na to ....a żadnego usprawiedliwienia.
Klub wizerunkowo na dnie, dzięki rządom tej dyletantki nikt nam nie chce pomóc, każdy kojarzy Wisłę z bandytami przez nią. Gdzie są ....a te jej obiecane pozwy? Jadczak sobie bekę z niej toczy na twitterku.

Pół roku temu nie przewidziała, że stworzy się taki zator
Zatrudniała kolegów i koleżanki żeby zdążyli się nażreć zanim wszystko .......nie i takie są fakty,
słowa Bogusia to pewnie tez jebany przypadek co?

Umniejszanie "zasług" tej pani to jest działanie na szkodę Wisły Kraków!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując