|
Jeżeli się nie mylę to emisja Superwizjera miała miejsce na początku września. Ci którzy czekają jeszcze na pozwy są tak samo łatwowierni jak Ci co czekali na 5 transferów Citki/Meresińskiego jak już spływały pierwsze informacje o JM. Sorki ale przykra jest ta łatwowierność. To już chyba głupota...
|