Wyświetl pojedynczy post
lucker
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10957
Stary 08.12.2018, 17:46
Wydawanie pieniędzy na lewo i prawo zatrudniając piłkarzy ponad potrzeby zamiast skupić się na ustabilizowaniu finansów. Wmawianie kibicom, że jest coraz lepiej. Zdecydowane zwiększenie zadłużenia. To na prawdę wygląda na działanie z premedytacją. Mówienie jak to ci dziennikarze są "bee" bo piszą o nieprawidłowościach czy wręcz o przestępczym charakterze działalności władz Wisły jest wręcz dziecinne. Jakby to pisała jedna osoba to ok, ale jak widzicie tak nie jest. Poza tym niech Ci którzy chcą oddawać życie za obecne władze napiszą łopatologicznie na forum, jak owy zarząd odpowiada na te zarzuty ... Milczy? No cóż ...
Odpowiedz cytując