Jeszcze tekst Janexa:
https://zagranie.com/janekx89-guzmic...ycieski-szlak/
Cytat:
Myślę, że idealnym podsumowaniem na obecną sytuację są słowa byłego zawodnika Białej Gwiazdy a obecnie piłkarskiego eksperta, Andrzej Iwana, swoją opinię przekazał w dzisiejszym programie âStan Futboluâ:
To, co się dzieje w Wiśle to premedytacja, a nie nieudolność. Ukrywanie wszystkich złych rzeczy, wyprowadzanie pieniędzy z klubu nie wiadomo gdzie. To nie przypadek, a chęć zarobienia kasy bez wysiłku.
Nie jest tajemnicą, że TS nie zamierza łatwo oddać klubu â ostatnio zasugerował to nawet Rafał Boguski wspominając o tym, że do porozumienia przy takiej transakcji potrzeba zgody dwóch stron. Obecne władze zwyczajnie mają się obawiać, że wyjdą na jaw niejasne sytuacje związanie z ich działalnością, tak jak ta opisana na portalu Interia.pl, o dziwnym przelewie do zewnętrznej firmy za rzekomą âpomoc przy transferachâ. Mocno wątpliwym jest, czy chociaż kilkaset tysięcy złotych z transferu Petara Brleka do włoskiego klubu zostało przeznaczone na bieżącą działalność klubu. Wymowna i mocno dająca do myślenia była także sytuacja, że na profilu rzecznik prasowej klubu i samym profilu klubu pojawił się wpis dementujący informacje z artykułu na Interii, a po kilkudziesięciu minutach jakby nigdy nic zniknął
Rozpaczliwie szukana jest pomoc w miejskim ratuszu, jeden z zainteresowanych wykupem udziałów podmiotów (nie wymieniany w medialnych doniesieniach) miał otrzymać informacje, że maksymalny pakiet, jaki może pozyskać to 49%, równoznaczny z brakiem przejęcia władzy w klubie.
|
Dla wszystkich broniących zarządu (oficjalnego czy szarków) - w mediach padają oskarżenia o okradanie klubu. I to nie tylko od Janexa ale też od Andrzeja Iwana.