Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10944
Stary 08.12.2018, 16:21
Gradacja...

Mamy 30 mln długu wedle mediów , piłkarze którzy grają za free a i tak mówienie prawdy o PMS to już atak i nieprawda...

Polecam się obudzić i zacząć myśleć.

Broniłem PMS jak Zawisza i teraz żałuję bo mi wstyd... Prosty skok.. Smutek że ludzie boją się myśleć.
Spoko atakujcie i broncie zarządu. Dla mnie to jest po prostu kompromitacja zaufania.
Odpowiedz cytując