|
Gradacja...
Mamy 30 mln długu wedle mediów , piłkarze którzy grają za free a i tak mówienie prawdy o PMS to już atak i nieprawda...
Polecam się obudzić i zacząć myśleć.
Broniłem PMS jak Zawisza i teraz żałuję bo mi wstyd... Prosty skok.. Smutek że ludzie boją się myśleć.
Spoko atakujcie i broncie zarządu. Dla mnie to jest po prostu kompromitacja zaufania.
|