|
Hehe no ale wiecie, przecież spiski,dziennikarze, stanowski, jadczak, legia, cracovia, miasto, masoni, reptilianie wszyscy winni tylko nie biedna marzenka bo ona chciała jak najlepiej i nie ważcie się nawet złego słowa o niej powiedzieć... Wychodzi na to, że gwoździem do trumny tego klubu będzie osoba namaszczona przez środowisko kibicowskie kumatych którzy zawsze uważali, że wiedzą co dla Wisły lepsze (vide chociażby akcja z bednarzem) i pchali się do sterów. Co za ironia...
|