Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10930
Stary 08.12.2018, 12:18
Pero napisał(a):Wyświetl post
Tylko, że @wolfy celowo piszę że błędem był Junco. Carillo był pochodną zatrudnienia Manuela. On go wymyślił. Myślę, że on przekonał zarząd do jego sztabu itp. Mam wrażenie, że nie do końca rozumiał, a może nie znał sytuacji klubu, a miał swoje ambicje.

Poza tym do dzisiaj nie dowiedzieliśmy się dlaczego odszedł. Jego odejście było jednym z cichszych. A w klubie krążą na ten temat różne wersje. Szkoda że żaden z dziennikarzy nie chce podjąć się opisania tego.
Ale to Zarząd dał dupy, bo to oni pilnują budżetu. Mógł być zwolennikiem ale sam nic by nie zrobił.
Zresztą, to nie sam Carillo był problemem (raczej dobry trener), tylko fakt zatrudnienia go w zadłużonym klubie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.12.2018 o godz. 12:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując