|
Tylko, że @wolfy celowo piszę że błędem był Junco. Carillo był pochodną zatrudnienia Manuela. On go wymyślił. Myślę, że on przekonał zarząd do jego sztabu itp. Mam wrażenie, że nie do końca rozumiał, a może nie znał sytuacji klubu, a miał swoje ambicje.
Poza tym do dzisiaj nie dowiedzieliśmy się dlaczego odszedł. Jego odejście było jednym z cichszych. A w klubie krążą na ten temat różne wersje. Szkoda że żaden z dziennikarzy nie chce podjąć się opisania tego.
|