Pero napisał(a):

|
wg mnie największym błędem zarządu TS było zatrudnienie Manuela Junco i danie mu zielonego światła na ściąganie autokarów piłkarzy...To był cza na rozważne transfery, uzupełnianie składu a nie wynalazki jak ten kudłaty pomocnik do środka pola co już nie pamiętam jak się nazywał...
|
Cyrk ze zwożeniem wagonów piłkarzy zaczął się w drugim sezonie, a kulminacja w ramach walki o puchary. Ewidentnie stracono nad tym kontrolę w samym klubie i Junco robił co chciał - proponuję przeczytać ostatni wywiad z Kiko, sam zadaje tam kilka rozsądnych pytań na ten temat. Do tego Carillo, jego sztab i przydupas Mitrović z gwiazdorskim kontraktem.