Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10928
Stary 08.12.2018, 11:43
Pero napisał(a):Wyświetl post
wg mnie największym błędem zarządu TS było zatrudnienie Manuela Junco i danie mu zielonego światła na ściąganie autokarów piłkarzy...To był cza na rozważne transfery, uzupełnianie składu a nie wynalazki jak ten kudłaty pomocnik do środka pola co już nie pamiętam jak się nazywał...
Cyrk ze zwożeniem wagonów piłkarzy zaczął się w drugim sezonie, a kulminacja w ramach walki o puchary. Ewidentnie stracono nad tym kontrolę w samym klubie i Junco robił co chciał - proponuję przeczytać ostatni wywiad z Kiko, sam zadaje tam kilka rozsądnych pytań na ten temat. Do tego Carillo, jego sztab i przydupas Mitrović z gwiazdorskim kontraktem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując