|
wg mnie największym błędem zarządu TS było zatrudnienie Manuela Junco i danie mu zielonego światła na ściąganie autokarów piłkarzy...To był cza na rozważne transfery, uzupełnianie składu a nie wynalazki jak ten kudłaty pomocnik do środka pola co już nie pamiętam jak się nazywał...
|