|
niemniejednak na kilkadziesiat stron bicia piany nikt nie podjął próby przeprowadzenia takiej symulacji
a moim zdaniem w przypadku krytykantów TS-u - to jest warunek konieczny dla podparcia swoich poglądów
a Sarapata jaka jest każdy widzi , i Ty tracisz sporo w dyskusjach swoim nieprzejednaniem
|