Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10922
Stary 08.12.2018, 10:53
Jak widzę, że kolejne osoby dają się ponieść temu - jak to trafnie nazwał wolfy - prymitywnemu atawizmowi i dalej mielą bez sensu, kto winny, a kto nie (30 milionów długu to gwałt!!!), nie wiedząc, ile ten dług naprawdę wynosi, nie uwzględniając, ile wynosił w chwili przejęcia klubu, zapominając, że nie było innego chętnego zamiast TS, to jest to irytujące, ale zrozumiałe. Proste czyli naturalne.

Ale jak widzę, że głównym zarzutem wobec Sarapaty jest to, że próbowała odwlec upadek spółki i modliła się o jakiś cud, zamiast złożyć wniosek o upadłość, to już nic nie rozumiem. Ten zarzut miałby sens, gdybyście byli wierzycielami Wisły. Ale nie można być tylko kibicem i domagać się wszczęcia postępowania upadłościowego.

Co jeszcze? Piłkarze też winni, bo jakby przegrywali w zeszłym roku i spadlibyśmy do 1. ligi, to koszty utrzymania klubu byłyby mniejsze? TS winny, bo mógł zostawić klub w rękach rowerzysty albo oddać go stechertom, wtedy wszystko rozpadłoby się samo i szybciej?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując