|
Sarapata powinna siedziec za to co zrobiła z Wisłą nawet jak wszystko dobrze się skończy na co nie oszukujmy sie szanse bardzo małe, sarapata zniszczyła Wisłę organizacyjnie oraz wizerunkowo do tego stopnia, że ludzie nie chcą nam pomóc bo boją się wspomagać bandytów, sarapata zasługuje na pociski z trybun, powinna być poddana ostracyzmowi.
Niestety nie ma co na to liczyc, jak wiadomo banda z trybun to przeciez pracodawcy sarapaty...
|