wolfy napisał(a):

Było to wałkowane wiele razy. Mamy na forum prawników. Nie masz racji.
Poszukaj sobie kilka stron wcześniej...
Naprawdę - nie jesteś prawnikiem, widać że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Pomijając to - co Ci da upadłość? Jest ona równoznaczna z rozpoczynaniem wszystkiego od czwartej ligi, a tego staramy się uniknąć...
Post wyżej Kominek prosił żeby nie pisać bzdur.
|
Nie widziałem by forumowi prawnicy byli jednomyślni w tej sprawie.
Z pewnością nie można powiedzieć, że rozważanie odpowiedzialności karnej czy też cywilnej MS z tytułu niezłożenia wniosku o upadłość bądź działania na szkodę spółki, to bzdury.
Jeśli ktoś twierdzi, że to wykluczone i nie ma takiej możliwości, to właśnie to są bzdury.
BTW - pojawiają się głosy, że MS stawiała wczoraj warunki dotyczące gwarancji jej "bezkarności".
Nie zdziwiłbym się, gdyby to była prawda, co przynajmniej by oznaczało, że sama sobie zdaje sprawę ze swojej odpowiedzialności.