Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
tiXR
Member
Od: 03.2004
Skąd: Bielsko
Offline
#
10914
08.12.2018, 09:07
Pamiętam jak się dziwiłem gdy rok temu Wisła sprowadzała masę piłkarzy i się zastanawiałem skąd do cholery jest na to kasa?!?!
tiXR
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tiXR
Znajdź inne posty napisane przez tiXR