Wyświetl pojedynczy post
tiXR
Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bielsko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10914
Stary 08.12.2018, 09:07
Pamiętam jak się dziwiłem gdy rok temu Wisła sprowadzała masę piłkarzy i się zastanawiałem skąd do cholery jest na to kasa?!?!
Odpowiedz cytując