|
Jestem w każdej akcji wspierania Wisły. Jak mieszkałem w Krk to karnet i mecz kosztem rodziny - standard a teraz widmo jest 4 ligi bardzo wysokie...
Już pisałem że PMS ma zerową wiarygodność i zerowy poziom dotrzymywania obietnic a co gorsza nie potrafi zarządzać spółka z takim profilem, chciałem tylko zwrócić uwagę na to że są kobiety które potrafią, była Prezes Miedzi. Jej kłamstwa, brak wizji, ultra głupie decyzję i konsekwencje reportażu Jadczaka spaliły jej wiarygodność.
Jeżeli jest prawdą że Zietkowie się wycofali to zły znak , zwłaszcza że to oni budowali koalicję biznesmenów. Panowie 30 mln które krąży po tt to jest zbrodnia na Wiśle, gwałt.
Jeżeli czegoś nie umiem i potrafię to szukam kogoś kto to potrafi.
Żal tylko pionu sportowego i bez względu na zakończenie to szacunek dla piłkarzy i trenerów.
Zostają modlitwy i widzimy się na R22... Jeszcze...
|