Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10913
Stary 08.12.2018, 08:48
Jestem w każdej akcji wspierania Wisły. Jak mieszkałem w Krk to karnet i mecz kosztem rodziny - standard a teraz widmo jest 4 ligi bardzo wysokie...
Już pisałem że PMS ma zerową wiarygodność i zerowy poziom dotrzymywania obietnic a co gorsza nie potrafi zarządzać spółka z takim profilem, chciałem tylko zwrócić uwagę na to że są kobiety które potrafią, była Prezes Miedzi. Jej kłamstwa, brak wizji, ultra głupie decyzję i konsekwencje reportażu Jadczaka spaliły jej wiarygodność.

Jeżeli jest prawdą że Zietkowie się wycofali to zły znak ��, zwłaszcza że to oni budowali koalicję biznesmenów. Panowie 30 mln które krąży po tt to jest zbrodnia na Wiśle, gwałt.

Jeżeli czegoś nie umiem i potrafię to szukam kogoś kto to potrafi.

Żal tylko pionu sportowego i bez względu na zakończenie to szacunek dla piłkarzy i trenerów.

Zostają modlitwy i widzimy się na R22... Jeszcze...
Odpowiedz cytując