Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10912
Stary 08.12.2018, 01:12
Niech każdy odpowie sobie na jedno pytanie i od razu będzie wiadomo kto zawinił najbardziej. Pytanie brzmi:
Czy klub miał szansę wyjść na prostą po przejęciu go przez TS gdyby Wisła była racjonalnie zarządzana?
Jeżeli TS przejąłby Wisle zrobił restrukturyzacje, obciął kadrę, zmniejszał po trochę zadłużenie klubu ale pomimo tego straciłby płynność finansową i spadłby do 4 ligii nikt nawet nie śmiałby powiedzieć złego słowa. Niestety po przejeciu bylo chulaj dusza piekła nie ma i dlatego tak wielu ludzi wiesza psy na Zarządzie. Niektorzy z was próbują wybielać Sarapate poprzez zwalanie winy na Cupiala ale nie tędy droga. Nie przeczę, że nie zostawił długu ale przy odpowiednim zarządzaniu dało by się z tego wyjść nawet gdy właścicielem był TS.Niestety po ponad 2 latach rządów dług tak urósł, że już bez zewnętrznego dofinansowania klub się nie utrzyma. Poprostu ktoś spierd...lił szansę na normalność.
Powód: Literówka
Ostatnio edytowane przez Jam55 : 08.12.2018 o godz. 09:09.
Odpowiedz cytując