Wyświetl pojedynczy post
Valencia
Member
 
Od: 12.2018
Skąd: SKAWINA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10911
Stary 08.12.2018, 01:11
gin napisał(a):
Nie ma osób nie zastapionych a mam wrażenie że nie już nikt nie chce z prezesowa rozmawiać. Jak firma źle funkcjonuje to się zbiera Rada Nadzorcza i odwoluje Prezesa proste
Problematyka jest tego typu jest taka, czy prezes Sarapata nie obawia się zrezygnować czy podjąć odpowiedzialnych decyzji dla tego klubu ze względu na to że boi się o utratę własnego zdrowia oraz swoich bliskich zważywszy że po prostu może wyciec jakieś bagno.



Rządy TSu doprowadziły ten klub do ruiny nie tylko finansowe ale wizerunkowej. Robienie interesów z bandytami ma z reguly tego typu zakończenie.
Odpowiedz cytując