gin napisał(a):
|
Nie ma osób nie zastapionych a mam wrażenie że nie już nikt nie chce z prezesowa rozmawiać. Jak firma źle funkcjonuje to się zbiera Rada Nadzorcza i odwoluje Prezesa proste
|
Problematyka jest tego typu jest taka, czy prezes Sarapata nie obawia się zrezygnować czy podjąć odpowiedzialnych decyzji dla tego klubu ze względu na to że boi się o utratę własnego zdrowia oraz swoich bliskich zważywszy że po prostu może wyciec jakieś bagno.
Rządy TSu doprowadziły ten klub do ruiny nie tylko finansowe ale wizerunkowej. Robienie interesów z bandytami ma z reguly tego typu zakończenie.