MackoKurko napisał(a):

|
Odpowiadać za mnożenie długów może wiele osób, zgadzam się, wszyscy to wiemy, ale fakt niezgłoszenia wniosku o upadłość jest działaniem na szkodę spółki i w normalnej sytuacji właścicielskiej MS mogłaby mieć poważny problem, bo jest to przestępstwo za które grozi do 1 roku (!) pozbawienia wolności.
|
Było to wałkowane wiele razy. Mamy na forum prawników. Nie masz racji.
Poszukaj sobie kilka stron wcześniej...
Naprawdę - nie jesteś prawnikiem, widać że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Pomijając to - co Ci da upadłość? Jest ona równoznaczna z rozpoczynaniem wszystkiego od czwartej ligi, a tego staramy się uniknąć...
Post wyżej Kominek prosił żeby nie pisać bzdur.