Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10910
Stary 08.12.2018, 00:21
MackoKurko napisał(a):Wyświetl post
Odpowiadać za mnożenie długów może wiele osób, zgadzam się, wszyscy to wiemy, ale fakt niezgłoszenia wniosku o upadłość jest działaniem na szkodę spółki i w normalnej sytuacji właścicielskiej MS mogłaby mieć poważny problem, bo jest to przestępstwo za które grozi do 1 roku (!) pozbawienia wolności.
Było to wałkowane wiele razy. Mamy na forum prawników. Nie masz racji.
Poszukaj sobie kilka stron wcześniej...
Naprawdę - nie jesteś prawnikiem, widać że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Pomijając to - co Ci da upadłość? Jest ona równoznaczna z rozpoczynaniem wszystkiego od czwartej ligi, a tego staramy się uniknąć...

Post wyżej Kominek prosił żeby nie pisać bzdur.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.12.2018 o godz. 00:23.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując